نوروز مبارک

عرض شود که مدت زمان زیادی بود که به این وبلاگ سرنزده بودم. البته کلا خوندن وبلاگ و اینترنت گردی از این نوع رو سعی کردم کنار بگذارم. سعیم اینه که هفته ای کمتر از یکی دو ساعت صرف وبلاگ گردی بکنم (چندتا وبلاگ منتخب صرفا). بدی نوشتن وبلاگ این بود که آدم وسوسه میشد مرتب اخبار و وقایع رو دنبال کنه و همینطور بیش از حد زندگی مجازی داشته باشه. کلی هم وقت صرف خوندن وبلاگها میکردم. کنار گذاشتن نوشتن وبلاگ این حسن رو داشت که این مشکل خیلی کمرنگ تر شده.
البته هنوز هم اینترنت گردی میکنم اما نوعش فرق کرده و طبعا تنوع مطالب هم بیشتر شده.

راستش رو بخوایید کنار گذاشتن نوشتن وبلاگ (از دید من) به اندازه کنار گذاشتن چت کردن، در تنوع دادن به زندگی واقعی و حتا زندگی مجازی و آنلاین مهمه. این مدت که وبلاگ ننوشتم میخواستم ببینم آیا واقعا محاسن ننوشتن وبلاگ به مضارش میرزه یا نه. خوب نتیجه این شده که بله! بهتره بیخیال وبلاگ بشم. نتیجه اینکه وقت بیشتری دارم با دوستان مختلف باشم، مطالب متنوع بخونم و بیشتر استراحت کنم :)

و اما در پایان اینکه .... سال نو فرا رسیده، اینجا هوا کاملا بهاری شده و تا اینجاش که  بهار و عید به من کلی حال داده، امیدوارم به شما هم خوش گذشته باشه. آرزو میکنم سال پر از موفقیت و شادی در پیش داشته باشید. هر جای دنیا که هستید عیدتون مبارک باشه (از این عبارتهاییه که وقتی آدم خارج از وطن زندگی میکنه براش معنا میده).

پی نوشت: از همه کسانی که این مدت جواب کامنتهاشون رو ندادم معذرت میخوام. امیدوارم که از دست من ناراحت نشده باشند.

/ 0 نظر / 27 بازدید